Ariston Cares Premium 24 Kw Yoğuşmalı Kombi (20.000 kcal/h)

Ariston Cares Premium 24 Kw Yoğuşmalı Kombi (20.000 kcal/h)

Ariston Cares Yoğuşmalı Kombi üst düzey yoğuşma teknolojisi sayesinde, doğalgaz faturasında %35’e varan yüksek enerji tasarrufu sağlar.

Kategoriler: Etiketler: , , ,
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Değerlendirmeler (0)
  • Broşür/Katalog

ARİSTON CARES 24 KW YOĞUŞMALI KOMBİ

Yoğuşma Kombi İle Yüksek Enerji Tasarrufu. Ariston Cares Yoğuşmalı Kombi üst düzey yoğuşma teknolojisi sayesinde, doğalgaz faturasında %35’e varan yüksek enerji tasarrufu sağlar.

LCD Kontrol Paneli. Kullanımı kolay uyarı sembollü ve kullanıcıyı bilgilendiren aydınlatmalı LCD ekran kontrol paneli ile güvenli ve modern tasarım.

Sessiz Çalışma. Kombide konforun arttırılmasıda sessizliğin önemi büyüktür. Bu nedenle cihazın normal çalışma şartları sırasında gürültü seviyesini en aza indirmek için kombi susturucu ve ses geçirmez panellerle donatılmıştır.

Gelişmiş Elektronik Kart. Ariston Cares kombi elektronik kart sayesinde tüm fonksiyonel işlemlerini yerine getirerek kombinizin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Olası arızalarda otomatik arıza tesbiti yaparak, ilgili arıza kodunun ekranda görüntülenmesi sayesinde servis teknisyeninin çelışmalarını kolaylaştır.

Oda Termostatı Bağlantı Yeri. Ariston Cares Kombi oda termostatı bağlanarak uzaktan ısı ayarı yapılacak şekilde kumanda edilebilir. Bu sayede konforlu bir ısınma ve enerji tasarrufu sağlanır.

Elektronik Ateşleme. Ariston Cares Kombi elektronik ateşleme düzeneğine sahiptir. Bu sayede otomatik ve güvenli bir ateşleme sağlanır.

Paslanmaz Çelik Plakalı Eşanjör. Paslanmaz çelik eşanjörü ile kullanım suyunda hijyen ve yüksek debi sağlar.

Aşırı Sıcaklık Emniyeti. Ariston Cares Kombi üzerinde bulunan ısı sensörü arıza nedeniyle devre dışı kaldığında bile ikincil bir emniyet sağlayarak suyun aşırı ısınmasını, kullanıcıya ve kombiye zarar vermesini önler.

Pompanın Kombiyi Susuz Çalıştırmama Özelliği. Kombilerde kullanılan sirkülasyon pompası su olmadığında çalışıp zarar görmemesi için düşük basınç su sivici kullanılmıştır. Su basıncı aşağı düştüğünde kombi otomatik olarak çalışmasını durdurarak arıza uyarısı verir ve oluşacak zararı önler.

Pompa Bloke Koruma Sistemi. Ariston Cares Kombi gün içerisinde 24 saatten fazla çalıştırılmadığında, pompayı otomatik olarak çalıştırarak bloke olmasını engeller.

Donmaya Karşı Koruma Sistemi. Kombi kartı üzerinde bulunan sensör yardımı ile kombi içerisindeki su ısısı düştüğünde kombiyi otomatik olarak çalıştırarak donmayı engellemektedir.

CRES PREMİUM 24
Premix (Tam) Yoğuşmalı
% 108.3
20210 Kcal
23.5 Kw
Hermetik
Yoğuşmalı Kombi Baca Seti

Teknik Detay:

Ariston_Cares_Premium teknik

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ariston Cares Premium 24 Kw Yoğuşmalı Kombi (20.000 kcal/h)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Watch Dragon ball super