Vaillant atmoTEC / turboTEC Pro VUW 202/5-3 20kW Hermetik Kombi (17.000 kcal/h)

Vaillant atmoTEC / turboTEC Pro VUW 202/5-3 20kW Hermetik Kombi (17.000 kcal/h)

Ekonomik tüketim, yüksek ısı konforu…

  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar (0)
  • Broşür/Katalog

Yenilenen atmoTEC/ turboTEC kombiller estetik görünüşü, geliştirilmiş teknolojisi, düşük yakıt sarfiyatı ile tüm Vaillant ürünleri gibi sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.

  • Yenilenen atmoTEC/ turboTEC kombiller estetik görünüşü, geliştirilmiş teknolojisi, düşük yakıt sarfiyatı ile tüm Vaillant ürünleri gibi sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar
  • Düşük yakıt sarfiyatı
  • Düşük su basıncında bile sabit ısıda sıcak su konforu
  • 140 yılı aşan Vaillant tecrübesiyle sorunsuz performans

Dayanıklı

the alt text goes here

Düşük sistem basınçlarında bile sorunsuz çalışan atmoTEC / tuboTEC kombiler, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır. Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar. Yenilenen LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar.

Tasarruflu

the alt text goes here

Vaillant teknoloji ve deneyimiyle geliştirilmiş ek tasarruf sistemi sayesinde kombinizin sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufunun yanı sıra, uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunar. Kademesiz alev modülasyonu ile cihazın boş yere çalışması önlenerek yakıt tasarrufu sağlanır. Yenilenen LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar. Düşük sistem basınçlarında bile sorunsuz çalışan atmoTEC / tuboTEC kombiler, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır. Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar.

Ekonomik

the alt text goes here

atmoTEC / turboTEC Pro kombiler sizlere gelişmiş konfordan ödün vermeksizin ekonomik bir alternatif sunmak üzere yenilendi. Vaillant kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören atmoTEC / turboTEC Pro konvansiyonel kombiler, yenilenen modelleriyle performans kaybı olmaksızın birçok kullanıcının talep ettiğinden daha fazla ısı ve sıcak su konforu sunuyor.

atmoTEC/turboTEC PRO 202/5-3
Konvansiyonel
17200 Kcal
20 kW
Çift Eşanjör
Hermetik
Kombi Baca Seti

Vaillant_Pro_Kombi

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Vaillant atmoTEC / turboTEC Pro VUW 202/5-3 20kW Hermetik Kombi (17.000 kcal/h)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Watch Dragon ball super