Vaillant atmoTEC / turbo TEC Plus VUW 322/5-5 32 kW Hermetik Kombi (27520 kcal/h)

Vaillant atmoTEC / turbo TEC Plus VUW 322/5-5 32 kW Hermetik Kombi (27520 kcal/h)

Ekonomik Tüketim yüksek ısı konforu anında sıcak su…

  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler
  • Yorumlar (0)
  • Broşür/Katalog

Yenilenen atmoTEC/ turboTEC kombiller estetik görünüşü, geliştirilmiş teknolojisi, düşük yakıt sarfiyatı ile tüm Vaillant ürünleri gibi sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar.

  • Yüksek verim yakıt tasarrufu
  • Akıllı mikro depolama ile anında sıcak su
  • Düşük su basınçlarında bile sabit sıcaklıkta su garantisi
  • Düşük yakıt sarfiyatı
  • 140 yılı aşan Vaillant tecrübesiyle sorunsuz performans

Dayanıklı

the alt text goes here

Düşük sistem basınçlarında bile sorunsuz çalışan atmoTEC / tuboTEC kombiler, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır. Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar. Yenilenen LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar.

Tasarruflu

the alt text goes here

Vaillant teknoloji ve deneyimiyle geliştirilmiş ek tasarruf sistemi sayesinde kombinizin sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufunun yanı sıra, uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunar. Kademesiz alev modülasyonu ile cihazın boş yere çalışması önlenerek yakıt tasarrufu sağlanır. Yenilenen LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar. Düşük sistem basınçlarında bile sorunsuz çalışan atmoTEC / tuboTEC kombiler, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır. Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar.

Konforlu

the alt text goes here

atmoTEC / turboTEC plus kombilerde bulunan Akıllı mikro depolama sistemi sıcak su bakımından farklı bir konfor sunmasının yanısıra her zaman çarpıcı bir özellik yaratmaktadır. Özellikle duşta, beklemeden istenilen derecede sıcak su konforu ile öne çıkar.

atmoTEC/turboTEC PLUS 322/5-5
Konvansiyonel
27520 Kcal
32 Kw
Çift Eşanjör
Hermetik
Kombi Baca Seti

Teknik Detay:

1458850423Vaillant_Plus_Kombi teknik

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.


“Vaillant atmoTEC / turbo TEC Plus VUW 322/5-5 32 kW Hermetik Kombi (27520 kcal/h)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Watch Dragon ball super